Uzunya Beach Club / Kilyos

Uzunya Beach, güzel kumsalı ve denizi, lezzetli menüleri ve bol balık çeşitleriyle restoranı, kamping alanı ve aktiviteleriyle İstanbul`da haftasonu deniz ve tatil keyfi için ideal mekanlardan. Uzunya Beach 1000 araçlık otoparkı, denizi, kafeteryası, restoranı ve çeşitli aktiviteleriyle bir hafta sonu geçirebileceğiniz bir yer. Karavan kamping ve doğa yürüyüş imkanı ile de ayrıca dikkat çekiyor. 1000 araçlık otoparkı, denizi, restoranı, kafeteryası ve aktiviteleriyle güzel bir haftasonu tatili geçirebileceğiniz İstanbul`daki deniz ve kamping mekanı olarak Uzunya Beach, keyfin, eğlencenin, tatilin, denizin, kumun, güneşin ve mükemmel lezzetlerin toplandığı saklı kalmış bir İstanbul koyu.

Kilyos Uzunya Beach


Uzunya Restaurant yıl boyunca seçkin ve güler yüzlü personeliyle sizlerin hizmetindedir. Şark köşesinde sıcak kahvenizi yudumlarken dostlarınızla sohbet edebilir veya sabah kahvaltınızı şömine başında yapabilirsiniz.

Deniz akvaryumundan seçtiğin ürünleri pişirme imkanı. Dört mevsim günlük taze balık ve deniz mahsullerinden oluşan farklı lezzetleri sıcak ve keyifli bir ortamda Uzunya farkı ile tadabilirsiniz.

Uzunya Camping - Deniz ile ormanın birleştiği Uzunya Beach ve Camping`de karavan ile konaklama imkanı mevcuttur. Doğa ile iç içe yapacağınız yürüyüşler ve sportif faaliyetlerle haftanın tüm yorgunluğunu üzerinizden atabilirsiniz.

Uzunya Beach plajında, her gün 08:00-20:00 saatleri arasında servis hizmeti verilmektedir .

Kilyos Uzunya Beach

Kilyos Uzunya Beach Club
2016 Yılı Günlük Giriş Fiyatları:


Hafta İçi: 25 TL / Hafta Sonu: 35 TL

Adres: Kilyos Yolu Üzeri Dalyan Mevkii Demirciköy
Telefon: 0 212 204 07 33
Websitesi: www.uzunya.com

Kilyos Uzunya Beach Plajı Resimleri


Kilyos Uzunya Beach Plajı Nerede, Nasıl Gidilir? (Google Map Harita)


Sarıyer'den Kilyos yolunu izleyerek Kilyos'a gelmeden sağ tarafta Demirciköy tabelasından Demirciköy'e döneceksiniz. Demirciköy meydanının sağından hiçbiryere sapmadan yolu takip ettiğinizde tabelalar ve yol sizi Uzunya Beach Rastaurant'a getirecektir.

Kilyos Uzunya Beach Plajı Yorumları