Tirmata Beach Club / Kilyos

Tirmata, 5000 kapasiteli plajı 3000 araçlık otoparkı ile en önemlisi aile konseptine verdiği değer ve destek ile sizlerinde göz bebeğiniz olacak. Bu değere daha fazla değer katabilmek ve aile konseptinin korunması amacı ile tesisten faydalanacak müşterilerinin en az 1 bayan olması gerekiyor.

Kahvaltı anlayışında sınırları yeniden çizen Tırmata kahvaltı dendiğinde aklınıza gelen tüm ürünleri ve size layık servisi sunarken kahvaltıda alışıla gelinen ‘’ekstra’’ mantığını yıkmış her şey dahil kahvaltısı ile sizleri bekliyor. Omlet, menemen, çay, kahve, portakal suyu, 100'ü aşkın çeşitle kahvaltı sunuluyor. Karadeniz kenarında olan tesiste kahvaltı sonrası 10 km yakın kumsalda yürüyüş alternatifi gününüze keyif katacak.Kahvaltı sonrası kumsalda at gezintisi yapabileceksiniz.

Kilyos Tirmata Beach


30 yıla yakın zamandır hizmetinizde olan işletmede tesisin en öne çıkan bir diğer özelliği de fiyatlarının çevredeki tüm tesislere nazaran uygun olmasıdır. 100 çeşitten fazla fastfood çeşidi ile yiyecek konusunda sıkıntı çekmeyeceğiniz tesiste, isterseniz restoranda açık büfe kahvaltı isterseniz plajda kahvaltı seçenekleri ile güne başlayıp Kilyos’un eşsiz kumu ve güneşi ile İstanbul’un keşmekeşinden sizi alıp başka bir dünyaya taşıyacak.

Tesiste 10-15 cankurtaran, ambulans ve güvenlik hizmetleri için 10 - 15 özel güvenlik personeli sizlerin can ve mal güvenliğinizi sağlarken 40 -75 kişi arasındaki hizmet kadrosu sizlere beklediğiniz hizmeti sunmak için elinden gelen en üstün çaba ile çalışmaktadır.

Tesis içinde şezlong, şemsiye, minder, duş-tuvalet gibi hizmetler ücretsizdir.

Kilyos Tirmata Beach

Kilyos Tirmata Beach Club
2016 Yılı Günlük Giriş Fiyatları:


Hafta İçi: 30 TL / Hafta Sonu: 50 TL

Adres: Tatlısu Mevki No: 1 - Kilyos
Telefon: 0212 201 28 61 - 0212 201 27 85
Websitesi: www.tirmata.com

Kilyos Tirmata Beach Club Plajı Resimleri


Kilyos Tirmata Beach Club Plajı Nerede, Nasıl Gidilir? (Google Map Harita)


Kilyos Tirmata Beach Club Plajı Yorumları