Solar Beach / Kilyos

2002 yaz sezonundan bu yana hizmet veren Solar Beach, 30.000 m2'yi aşan alanıyla Türkiye’nin en büyük özel plaj ve açık hava performans merkezi olma özelliğini taşıyor. Solar Beach, Kilyos’ta gündüzü ve gecesiyle 24 saati dolu dolu yaşayan bir vaha. Geniş altyapı olanakları, otopark alanları, özel plajı, catering alternatifleri, konser ve performans sahneleri, sınırsiz spor alternatifleri, tüm yaz sezonuna yayılan gündüz ve gece aktiviteleri ile Solar Beach, İstanbul için yaz aylarının vazgeçilmezi.

Kilyos Solar Beach Urban Style


Kilyos Solar Beach Urban Style, gündüzleri deniz ve plaj keyfi yapmak isteyenlere, geceleri ise çoğunlukla konserlere ev sahipliği yapan güzel bir mekan. Kilyos Solar Beach, 1 kilometrelik eşsiz kumsalı, restoranları, barları, eğlence ve partileri ile tatil köyü rahatlığını İstanbullulara yaşatmakta. Solar Beach, güzel plajıyla İstanbullulara haftasonu aktivite, tatil ve deniz keyfi yaşatmakla beraber Hünkar Döner Fast Food, Solar Gusto, Cafe Keyf, Gözlemeci isimli mekanlarıyla da deniz keyfinizi tatile dönüştürüyor.

2011 yılında Kilyos Solar Beach’in işletmesini tekrar devralan Urban Bug, çocuk bakım merkezi, evcil hayvan bakım merkezi, sağlık merkezi, marketler, mağazalar, defileler, atölyeler vb gibi etkinlikler sayesinde, kentin olanaklarından ve eğlencesinden vazgeçmeye gerek kalmadan ziyaretçilerine kentten uzak bir tatil sunuyor.

Haftanın 7 günü hizmet veren Kilyos Solar Beach her gün 08:00 den itibaren hizmetinizde.

Kilyos Solar Beach

Kilyos Solar Beach
2016 Yılı Günlük Giriş Fiyatları:


Hafta İçi: 25 TL / Hafta Sonu: 45 TL

Adres: Turban Yolu Cad. No: 4 Kilyos
Telefon: 0 (212) 201 20 86
Müşteri Servisi: 0533 222 95 53
Websitesi: www.solarbeach.com.tr


Kilyos Solar Beach Plajı Resimleri


Kilyos Solar Beach Nerede, Nasıl Gidilir? (Google Map Harita)


Solar Beach Plajı Yorumları