Dalia Beach Club / Kilyos

2002 yılı yaz sezonunda faaliyete geçen Dalia Beach Club, İstanbullulara Akdeniz ortamını Karadeniz’de yaşatmayı hedefliyor. Dalia yeşil alanları, kafesi, barı, özellikle balık mönüsüne doyamayacağınız restoranı, plaj voleybolu, dergi-kitap köşesi, özel güvenliği, bin araçlık otoparkı ve bir klüpten istenebilecek bütün olanaklarıyla sizi bekliyor. Günlük yaşamın stresini doğada gidermek istiyorsanız trekking, kumda özgürlüğü yaşamak için plaj voleybolu, denizde ise sörf yapabilir; sevdiklerinizle hoşça vakit geçirebilirsiniz.

Kilyos Dalia Beach Club


Dalia Beach Club, yeşil alanları, yaz-kış açık olan ve özellikle yöresel ürünler içeren kahvaltı menüleriyle ve balık çeşitleri ile iddialı mutfağı (Dalia Fish Restaurant), yöresel doğal köy ürünleri satış stantları, plaj tesisleri, plaj voleybolu alanı, yazlık cafesi, doğal trekking alanları, deniz bisikleti, kanoları ve geniş otopark olanakları ve zengin aktiviteleri ile sizleri bekliyor.

Yaz-kış açık restaurant (Dalia Fish Restaurant), Yazlık cafe, Geniş kumsal ve plaj, Yöresel kahvaltı, Zengin soğuk meze çeşitleri, Ara sıcaklar, Tatlılar, Alkollü, alkolsüz içecekler, Organik pazar, Plaj voleybolu, Sörf, Deniz bisikleti kano, Yaz-kış trekking imkanı, Minder keyfi, Her türlü düğün, nişan, yemek organizasyonu, Her türlü yemekli, yemeksiz toplantı, reklam ve tanıtım hizmetlerine ev sahipliği, 5000 kişi kapasiteli plaj, 300 kişi kapasiteli kapalı alan, 1000 araçlık otopark ve vale hizmeti.

Kilyos Dalia Beach

Kilyos Dalia Beach
2016 Yılı Günlük Giriş Fiyatları:


Hafta İçi: 20 TL
Hafta Sonu: 30 TL

Adres: Demirci Köyü, Sarıyer
Telefon: ?


Kilyos Dalia Beach Resimleri


Kilyos Dalia Beach Nerede, Nasıl Gidilir? (Google Map Harita)


Kilyos Dalia Beach Yorumları