Burç Beach / Kilyos

Boğaziçi Üniversitesi’nin tesisi olan Burc Beach, İstanbul’un kuzey sahilinde Karadeniz’in incisi Gümüşdere’de yer alıyor. Sabah saatlerinden itibaren gününüzün dolu dolu geçmesi için her türlü akitivitenin mevcut olduğu Burc Beach’in 2 km’lik kumsalı bulunuyor. Su sporları ve plaj sporları, ahşap güneşlenme ‘deck’leri, şemsiye ve şezlongları, 150 kişilik cafesi, 600 araçlık kapasiteli otoparkı, beach barı, lezzetli plaj ve yaz yemekleri, günbatımında düzenlenen ‘beach party’leri ile özellikle haftasonları eğlence, spor ve müziğin adreslerinden biri haline geliyor.

Kilyos Burc Beach


Güzel kumsalı, 1400 m2 güneşlenme terası, 200 kişilik Cafe-Bar’ı ve balıkçı restoranı ile sabahın erken saatlerinden gün batımına kadar misafirlerine hizmet vermekte.

Burç Beach´de kite board, katamaran, wind surf gibi su sporlarının yanı sıra beach volley ve beach soccer imkanları mevcut. Plaj malzemelerinin bulunduğu bir mağaza, 650 araç kapasiteli otopark, şezlong, hasır şemsiye, yastık, duş ve kabinler de verilen hizmetler arasında.

Burç Beach, her yıl düzenlenen Kiteboard Dünya Şampiyonası, muhtelif konserler, hafta sonu gün batımı partileri, Beach Futbol ve Beach Volley turnuvaları gibi büyük organizasyonlara da ev sahipliği yapmaktadır.

Burç Beach, her gün 09.00 – 21.30 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Kilyos Burç Beach
2014 Yılı Günlük Giriş Fiyatları:


BÜMED Üye: Hafta İçi 20 TL , Hafta Sonu 30 TL
Misafir: Hafta İçi 35 TL , Hafta Sonu 45 TL

Adres: Kilyos Yolu Üzeri, Gümüşdere Mevkii, Kilyos
Telefon: 0212 359 58 00 Dahili: 157, 119, 137
Websitesi: www.bumed.org.tr


Kilyos Burc Beach Plajı Resimleri


Kilyos Burc Beach Plajı Nerede, Nasıl Gidilir? (Google Map Harita)


Kilyos Burc Beach Yorumları