Yada Beach / Büyükada

Büyükada’nın en bakir koyu Viranbağ’da konumlanan Yada Beach Club, geniş kapasiteli plajı, masmavi denizi, özel lezzetlerin sunulduğu restaurantı ve happy hour partileriyle bu yaz huzur, keyif ve eğlenceyi bir arada yaşatacak.

Ege koylarının yalın ve şık çizgisini Büyükada’ya taşıyan ve adanın en özel koyunda yer alan Yada Beach Club, sizlere gün boyu güneşin ve denizin tadını çıkaracağınız, birbirinden özel lezzetler eşliğinde adanın keyfini doyasıya yaşayacağınız, İstanbul’un yanı başında eşsiz bir deneyim yaşatıyor.

Büyükada Yada Beach


Büyükada iskelesinden kalkan özel ‘’Yada’’ tekneleriyle misafirlerini 10 dakika süren kısa bir yolculukla kendi tesisine ulaştıran Yada Beach, hazırlıksız gelen misafirler için plaj ürünlerinin bulunduğu sevimli dükkanı ile ihtiyacınız olan her şeyi hizmetinize sunuyor size ise adanın keyfini çıkartmak kalıyor. Plaj misafirlerinin yanı sıra koya demirleyen özel teknelere de yemek servisi sunan Yada Beach, teknelerinde vakit geçirmek isteyen misafirlerine de lezzet ve keyif vaat ediyor.

Büyükada Yada Beach

Büyükada Yada Beach
2016 Yılı Günlük Giriş Fiyatları:


Hafta İçi: 30 TL / Hafta Sonu: 50 TL

Adres: Büyüktür Yolu No:40 Viranbağ koyu Eskibağ Plajı Büyükada
Telefon: 0 532 173 37 52

Websitesi: http://yadagastronomi.com/beachclub/
Facebook: https://www.facebook.com/YadaBeachClub/


Büyükada Yada Beach Resimleri


Büyükada Yada Beach Nerede, Nasıl Gidilir? (Google Map Harita)

Büyükada Yada Beach Yorumları