Nakibey Plajı / Büyükada

Büyükada'daki bu plaja kentin her bir yanından kalkan vapurlarla ulaşım kolay. İskeleden yürüyerek 10, faytonla ise sadece 2-3 dakika sürüyor. Nakibey Plaj Tesisleri 1984 yılından beri konuklarına özenle hizmet veren bir aile işletmesi. Her yıl kendini yenileyerek, konuklarına daha kaliteli ve daha geniş seçenekli bir hizmet sunuyor.Tesis, her koşulda ailece rahat edebileceğiniz bir mekan. Plaj girişindeki damsız girilmez levhasıyla bir aile plajı olduğunun altı çizilmekte. Bekar erkekler yalnız giremez, yanlarında mutlaka ailesi, bayan arkadaşı ya da bayan akrabası olmalı.

Büyükada Nakibey Plaji


Deniz kıyısı sığ olup, boy seviyesine kadar kumdur. Çocuklarınızla gönül rahatlığı ile denize girebilirsiniz. Eğitimli cankurtaranlar sizlerin ve çocuklarınızın can güvenliğini izlemektedir.İlk yardım konusunda özel doktor yardımınıza hazır. Ayrıca ambulans hizmeti de veriliyor.

Plaj, 08:00 - 20:00 arası açık. Restoran ve büfe ise saat: 08:00 - 23:00 arası hizmet veriyor. Ayrıca düğün, nişan ve özel kutlamalar için gece rezervasyonları ve tekne gezileri yapılıyor.

Büyükada`ya ulaştıktan sonra iskeleden ücretsiz servis yapan NakiBey teknesini kullanabilirsiniz. İskelenin sağ tarafından kalkan tekne ile plaja geliş - gidişlerden ücret alınmaz. Dileyen yürüyerek 10 - 12 dakikada; dileyen faytonla sadece 3 - 4 dakikada ulaşabilir. Plaj girişi ve konaklama ücretlerinde Kredi kartı geçer, ancak restoran ve büfede geçerli değildir.

Büyükada Nakibey Plajı

Büyükada Nakibey Plajı
2016 Yılı Günlük Giriş Fiyatları:


Hafta İçi: 30 TL / Hafta Sonu: 35 TL
7-12 yaş arası çocuklar: 15 TL

Adres: Nakibey Plajı, Büyükada
Telefon: 0 216 382 45 01

Websitesi: www.nakibeyplaj.com


Büyükada Nakibey Plajı Resimleri


Büyükada Nakibey Plajı Nerede, Nasıl Gidilir? (Google Map Harita)

Büyükada Nakibey Plajı Yorumları