Ada Beach / Heybeliada

Güneşin kavurucu sıcaklığının keyfine varmanız, denizin eşsiz maviliğinin derinliklerine dalmanız ve unutamayacağınız keyifli anlar yaşamanız için Heybeli ada Ada Beach sizleri bekliyor. Ada Beach Club'ın bulunduğu Çam Limanı Koyu, göz kamaştıran güzelliği ile doğa harikası olarak gösteriliyor. Doğal çam ormanlarıyla çevrili, stresten uzak huzurlu bir gün geçirmek için mükemmel bir tercih.

Ada Beach Club, üstün kalite ile ayrıntıya verdiği önemi bütünleştirerek İstanbullulara,yanı başında farklı bir öneri sunuyor.Burada sizi bekleyen; sessiz bir huzur, temiz bir deniz, sıcak bir güneş, gülümseyen bir ekip bulunuyor.Doğanın kalite ile birleştiği bu mükemmel sentezde size de bir yer var.

Heybeli ada Ada Beach


Ada Beach'e ulaşım gayet kolay. Heybeliada iskelesinden her yarım saatte bir kendi tekneleriyle sizi alıp ücretsiz olarak Ada Beach tesisine götürüyorlar. Dönüşte de aynı tekne ile akşam belli saatlerde dönebiliyorsunuz.

Tesis gayet güzel, bol bol şezlong var. İster iskele üzerine kurulu yerde, ister ağaçların altında şezlonglarda durabiliyorsunuz. Yeme içme seçenekleri çok olmasa da gayet lezzetli ve çok pahalı değil. Örneğin Hamburger ve Ekmek arası Köfte 18 TL. Ama içecekler biraz pahalı Cola 8 TL.

Denizi gayet temiz ve hemen derinleşmiyor bu nedenle çocuklarla rahat gidilebilecek bir yer. Sadece ilk girilen yerde doğal olarak yosunlar yüzüyor ama görevliler tarafından sürekli temizlendiği için rahatsız etmiyor. Deniz ilk adım attığınız yerde biraz taşlı ama biraz ilerleyince dibinin ince kum olması çok iyi. Tesisin tek eksiği şezlonglar üzerindeki süngerlerin eskimiş ve yeteri kadar temiz olmayışı. Tuvaletler ve Kabinler temiz ve yeterli. Duş yerleri gayet iyi. Ayrıca sürekli hoparlörlerden müzik çalması da hoşumuza gitti.

Sonuç: ailenizle rahat bir gün geçirebileceğiniz gayet güzel bir tesis, denizi de İstanbul için çok iyi. Tavsiye ediyoruz.

Heybeliada Ada Beach
2016 Yılı Günlük Giriş Fiyatları:


Hafta İçi: 35 TL
Hafta Sonu: 45 TL
Adres: Ada Beach Heybeliada
Telefon: 0216 351 17 70
Websitesi: www.adabeachclub.com


Heybeliada Ada Beach Plajı Resimleri


Heybeliada Ada Beach Nerede, Nasıl Gidilir? (Google Map)

Heybeliada Ada Beach Yorumları